Публикации

Про знищення Васильківських валів (частина2)

      Відповідно до статті 43 Закону України «Про охорону культурної спадщини» за незаконне проведення розкопок, інших земляних робіт на об’єкті археологічної спадщини, а також за умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження об’єктів культурної спадщини чи їх частин винні особи притягаються до кримінальної відповідальності в порядку, визначеною статтею 298 Кримінального кодексу України.

Про знищення Васильківських валів (частина1)

Прошу терміново вжити, передбачені Законом і Вашими посадовими обов’язками, заходи для припинення і покарання дій по знищенню культурно-історичної спадщини України, які відбуваються з об’єктами памятки археології (номер державної реєстрації 100005-Н згідно постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2009 № 928) в центрі міста Василькова – земляними валами Городища літописного міста Василіва , що знаходяться подовш вулиць Соборної та Головачова міста Василькова.

Два ТРУПООБКРАДЦЫ

Так же в Василькове есть и поныне высокая старинная крепость, состоящая из земляных валов, но она уже заселена садами, кладбищем и хижинами; словом, теперь уже она опущена как более не нужная для мощной Руси. В этом то городе случилось одно происшествие, которое имею честь передать вам в этой повести.

Чи є у Василькові готель?

До нашого міста щодня приїжджає в різних справах багато товаришів, яким доводиться жити по кілька днів. Цілісінький день людина працює, а надвечір постає питання: де ж переночувати, бо готелю у Василькові немає. Але васильківці здивовано подивляться на вас і скажуть: - Як це? У нас є готель. Є там і штат, який складається з трьох осіб -директора, прибиральниці, сторожа. Як же на ділі виглядять справи готелівські?

Жукинський Микола Феофанович

Мій батько Жукинський Микола Феофанович 1908- 2000р.р. народився в селі Западинка, яке давно вже увійшло в межі Василькова. Його батько, а мій дід, селянин Феофан Григорович в двадцяті роки 19 століття був головою комітету бідноти, бо був хоч і бідним, але письменним. Батько закінчив економічний інститут, тепер Київський інститут народного господарства. Як офіцер запасу він на передодні війни був мобілізований на перепідготовку на самій межі з фашистською Німеччиною в Перемишлі.

Фотоальбом Васильковской школы №1

Фотоальбом пуст! Если вы хотите добавить свои фотографии в фотоальбом, отправьте отсканированные изображения ваших фотографий нам на E-mail: vasilkovsecret@gmail.com [В письме укажите название фотоальбома] По вопросам звоните: +38 067 320 86 99

Пропуск греческих купцов через Васильковский форпост в І739 году

Обычные затруднения при пропусках через границу увеличивались в военное время. На такие именно затруднения указывает одно дело 1739 г. о пропуске греческих купцов через Васильковский форпост.

Фотоальбом Васильковской школы №8

Самые теплые слова и воспоминания от людей, которые рассказывают про школьные годы и вспоминают учителей и одноклассников — это и есть результат обучения. Школа учила нас тому, как становиться людьми. Кто может лучше всего рассказать про школу? Только выпускник! Спасибо выпускнику 1966 года, Васильковской средней школы №8, Владимиру Романову за добрые слова и фотографии.

Припинити нищення дерев

Під час німецької окупації на вулицях міста було знищено багато дерев. Щоб озеленити наше місто, надати йому довоєнної краси, навесні цього року учні шкіл засадили вулиці декоративними деревами. Та через безтурботність керівників комунального господарства ці дерева винищуються проїжджими підводами.

Завод ганчарного посуду

Свою роботу майоліковий завод розпочав з перших днів визволення міста від фашистів» За ці чотири з половиною місяці ним випущено безліч гончарного посуду для населення: Тарілки, горшки, чашки, кувшини та ін. Понад 300.000 крб. прибутку дав завод за цей час.

Вчора відбувся суд над підлою бандою вбивць

Судовий процес В справі німецько-фашистських загарбників і їх посібників на території міста Василькова і Васильківського району

Жальний мітинг-похорон жертв фашистського терору

21 грудня ц.р. був відкритий доступ населення до розкопаних могил з жертвами фашистського терору. Сюди прийшли робітники та ’службовці установ і організацій, населення міста і навколишніх сіл району, близькі й родичі загиблих, щоб засвідчити жахливі сліди злочинів фашистських загарбників.