Гордина Григорій Іванович

Гордина Григорій Іванович – учитель історії та правознавства. Народився 8травня 1926 року в місті Василькові.

Молодим хлопцем у 1943 році, відразу після звільнення нашого міста від німецько – фашистських загарбників Гордина Г.І. добровольцем пішов на фронт. Служив спочатку солдатом, потім командиром відділення, а закінчив службу вже у дивізійній розвідці. Був нагороджений Орденом Слави ІІІ ступеня, медаллю «За відвагу», Орденом Червоної Зірки, Орденом Великої Вітчизняної війни, Орденом Дружби народів. Але медаль «За відвагу» була для нього найдорожчою, оскільки отримав її Григорій Іванович за найзапекліший бій у його фронтовій долі, коли під час наступальної операції на Бузі його відділення одним з перших форсувало річку і майже всі його товариші загинули.

03
Командир відділення сержант Гордина

Після закінчення Великої Вітчизняної війни він прийшов до школи викладачем фізкультури. Закінчив екстерном фізкультурний технікум. А потім історико – філософський факультет Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка.

З 1961 року в школі № 7 з’являється людина, яка стала в майбутньому легендою не лише середньої школи № 7, а й міста Василькова. Це – Гордина Григорій Іванович. Саме з його ім’ям у більшості випускників асоціюється поняття «середня школа № 7». Саме становлення учительського та учнівського колективів пов’язане з роками, коли вчителем історії та суспільствознавства, директором школи була ця особистість.

01
Під час уроку

Пропрацював Григорій Іванович на ниві народної освіти 45 років. З них —  24 роки – директором школи. Поєднував учительську роботу з обов’язками голови ради ветеранів міста.

Він був удостоєний почесного звання «Заслужений учитель України». І це був дійсно Учитель з великої літери. Всі, кого вчив Гордина Григорій Іванович з великою повагою і вдячністю згадують його. І він пам’ятав всіх своїх учнів, цікавився їх подальшою долею.

За активну громадську позиці. плідну педагогічну діяльність рішенням   виконавчого комітету Васильківської міської ради народних депутатів  № 319 від 21 вересня 1993 року удостоєний звання «Почесний громадянин міста Василькова».

Помер Григорій Іванович 7 серпня 2000 року, але його справи живуть в  учнях.

02
Гордина Григорій Іванович

Більше фото за ПОСИЛАННЯМ

Гордина Григорій Іванович: Один комментарий

  1. Мій улюблений директор! Григорій Іванович називав усіх учнів поіменно ( не розумію, як йому вдавалося пам‘ятати не тільки імена усіх учнів, а навіть і випускників) . Ми усі пишалися своїм директором і обожнювали його! Я завжди буду пам‘ятати цю заслужену людину, його доброту та справедливість . Я закінчила нашу сьому шкало з золотою медаллю ще у далекому 1981 році .

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.